Jsme ARCgroup - konglomerát s rozmanitým zaměřením. Dodáváme níže uvedené produkty a služby.

Česky English
Drobečková navigace

Úvod > ARCgroup

ARCgroup

ARCgroup s.r.o. - váš odborník na rotační zařízení s více než 10 lety zkušeností. Společnost ARC byla založena v České republice v roce 2014 jako inženýrská společnost pro pístové a turbokompresorové jednotky. Jsme odborníci na inženýring, vývoj a obchodování s novými stroji, údržbu, dodávky náhradních dílů a repasování stávajících strojů.

Náš inženýrský tým se může pochlubit více než desetiletými zkušenostmi s různými rotačními zařízeními, včetně kompresorů, čerpadel, turbín, motorů a dalších. Naši odborníci jsou vám k dispozici díky dlouholetým zkušenostem, zavedeným technickým znalostem a schopnosti rychle reagovat. Máme celosvětový seznam referencí a cestujeme po celém světě, abychom podpořili naše zákazníky v různých odvětvích a pomohli tak udržet kola průmyslu v chodu.

Služby

Specializujeme se na konstrukci odstředivých, membránových, pístových a šroubových kompresorů. Stejně tak na odstředivé a axiální ventilátory a parní turbíny. 

Kompresory
Řešení pro stlačený vzduch a plyn

Naším neochvějným závazkem ve společnosti ARCgroup s.r.o. je zajistit naprostou spokojenost zákazníků prostřednictvím 100% včasného dodání výrobků nejvyšší kvality.

Pokud jde o konstrukci kompresorů, dodržujeme průmyslové normy, včetně ASME, DIN,
API 617 STD 8. vydání, část 3, a API 672 STD 5. vydání. Naše oddanost dokonalosti se odráží v našich výrobcích, které jsou navrženy tak, aby splňovaly a překračovaly tyto přísné normy.

Kromě toho jsou naše jednohřídelové kompresory, přizpůsobené výhradně pro aplikace s procesním plynem, k dispozici v konfiguracích od dvou do šesti stupňů. Tento cílený přístup zajišťuje optimální výkon a spolehlivost v různých průmyslových procesech.

Společnost ARCgroup s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro špičková řešení v oblasti stlačeného vzduchu a plynu.

Náhradní díly a služby pro rotační zařízení

Společnost ARCgroup s.r.o. a její partneři nabízejí komplexní služby pro rotační zařízení, které přesahují rámec našich vlastních výrobků a zahrnují i konkurenční položky v rámci stejného sortimentu. Náš závazek zahrnuje poskytování náhradních dílů a služeb, poskytování přístupu k náhradním dílům OEM a poskytování dodatečných záruk po dokončení jakýchkoli servisních prací.

Náš vysoce kvalifikovaný tým zkušených techniků se specializuje na opravy nebo repase prakticky jakýchkoli součástí kompresorů, turbín nebo expandérů. Naše služby v oblasti náhradních dílů a oprav zahrnují:

 • 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,
  celosvětový havarijní servis
 • Přesné CNC obrábění
 • Pokročilé aditivní postupy oprav
 • Odborné postupy oprav svařenců
 • Specializované procesy tepelného zpracování
 • Důkladné generální opravy strojů
 • Aplikace ochranných povlaků
 • Služby dynamického vyvažování
 • Analýza vyjetých kilometrů
 • Analýza vibrací

Spolehněte se na společnost ARCgroup s.r.o. a získejte kompletní řešení pro vaše rotační zařízení, které je podporováno naším specializovaným týmem a širokým spektrem náhradních dílů a opravárenských služeb.

Excelentní služby

Jádrem naší nabídky servisních služeb je tým specializovaných inženýrů, techniků a mechaniků s rozsáhlými zkušenostmi se servisem a opravami elektrických a turbínových kompresorů, a to jak v provedení s integrovanou převodovkou, tak s jednou hřídelí.

Společnost ARCgroup s.r.o. vyniká v oblasti kompresorů a využívá své znalosti oboru k tomu, aby doporučila řešení, která zvýší výkon vašeho zařízení a zároveň minimalizují náklady na údržbu. Naše odborné znalosti se rozšiřují na globální klientelu, přičemž zákazníci z celého světa, kteří používají turbostrojní zařízení, svěřují společnosti ARCgroup s.r.o. Turbo veškeré své servisní požadavky.

Společnost ARCgroup s.r.o., která je odhodlána poskytovat bezkonkurenční spokojenost zákazníků, zaručuje včasné dodávky špičkových produktů a služeb. Spolehněte se na nás, že budeme udržovat nejvyšší standardy v oblasti servisu, čímž zajistíme dlouhou životnost a špičkový výkon vašeho zařízení.

Naše komplexní portfolio služeb se vztahuje na všechny typy a značky rotačních zařízení bez ohledu na výrobce a zahrnuje:

 • Montáž a instalace
 • Uvedení do provozu a spuštění
 • Údržbu a dodávky náhradních dílů
 • Opravy a generální opravy
 • Reverzní inženýrství

Se závazkem k dokonalosti jsme připraveni podporovat potřeby vašeho zařízení v každé fázi a zajistit spolehlivost, účinnost a dlouhou životnost.

Vyberte si společnost ARCgroup s.r.o. a získejte servisní služby, které předčí vaše očekávání.

Ikona mobil kompresor

Marketing

buyer@arcg.cz

sales@arcg.cz

Ikon otaznik kompresor

Máte na nás dotaz?

Neváhejte se zeptat

Kluzná ložiska Kluzná ložiska Píst Píst Pístnice Pístnice Dmychadlo Dmychadlo Ventil kompresoru Ventil kompresoru Křížová botka Křížová botka
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů